FAIL (the browser should render some flash content, not this). FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Nasze produkty

Jabłka
Gruszki
Śliwki
Truskawki
Czereśnie

O firmie

Firma nasza mieści się w samym sercu polskiego sadownictwa, czyli w Grójcu (50 km na południe od Warszawy).

Inspiracją do podjęcia działania była potrzeba szybkich dostaw owoców o jednakowych parametrach w dużych jednorodnych partiach. Umowa spółki została podpisana 14.05.2002 między Pawłem Jendrzejczakiem i Beatą Katana, łącząca wieloletnie doświadczenie wspólników i dająca dogodną lokalizację powstałej Firmie. W roku 2004 liczba wspólników powiększyła się o Magdalenę Jendrzejczak i Roberta Katanę stając się jednocześnie „ Firmą Rodzinną” znającą obecną sytuację na lokalnym rynku i starającą się promować rodzimy produkt.

Spółka posiada szerokie zaplecze magazynowo–sortownicze, logistyczne oraz rodzinne gospodarstwa sadownicze połączone z wieloletnimi tradycjami produkcyjno-handlowymi.

Podstawą naszej działalności jest handel produktami ogrodniczymi, konfekcjonowanie owoców i warzyw, jak również obsługa sieci supermarketów, centrów dystrybucyjnych, hurtowni i innych jednostek związanych z handlem hurtowym.

Jesteśmy w stanie zaopatrzyć odbiorcę we wszystkie owoce produkowane w Polsce, skonfekcjonowane według naszych możliwości i oczywiście wymagań odbiorców, zapewnić ciągłość dostaw dużych ujednoliconych partii towaru.

Posiadamy własne zaplecze transportowe o możliwościach jednorazowej dostawy 140 ton (izotermy i chłodnie). Nasza lokalizacja i warunki logistyczne pozwalają w szybkim czasie przygotować i dostarczyć towar przez cały sezon, dobrze przechowany, najwyższej jakości, zapakowany wg życzenia odbiorcy w standardzie światowym w każdym miejscu w Polsce i w Europie.

 

Współpracujemy z dużymi i średnimi sieciami supermarketów:

  • JMD (Biedronka),

  • POLOmarket,

  • Intermarche,

  • Plus Discount.

oraz z hurtowniami w kraju i firmami z zagranicy (eksport do Niemiec, Chorwacji, Rosji, Rumunii i Ukrainy).

 

W 2005 roku zawarliśmy stałą umowę o współpracy z grupą producentów owoców i warzyw GOLD SAD (obecnie 43 producentów , również nasze prywatne rodzinne gospodarstwa, o łącznych możliwościach produkcji ok. 9 000 ton owoców) co zapewni nam stabilność, jednolitość oferowanych produktów. Firma AGROSERW zaś zapewnia przygotowanie, zapakowanie i sprzedaż wyprodukowanych przez grupę owoców co obopólnie obniża koszty.

 

W roku 2011 przenieśliśmy się do nowego obiektu o 4500 mkw. powierzchni magazynowej. Posiadamy chłodnie o pojemności 1500 ton, które służą do przechowania partii towarów oczekujących na sortowanie i już posortowanych. Zakupiliśmy nową elektroniczną maszynę do sortowania owoców delikatnych holenderskiej firmy Greefa Geosort. Maszyna ta sortuje owoce według rozmiaru, długości, rumieńca i koloru. Wykorzystujemy także niemiecką  maszynę do pakowania w torby owoców szczególnie delikatnych Affeld, co pozwala nam na sprzedaż 25 000 ton owoców rocznie. Firma Agroserw posiada system zarządzania jakością HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczny Punkt Kontroli) oraz niezależnie przeprowadza badanie owoców w wyspecjalizowanych laboratoriach.

 

W roku 2011 firma AGROSERW wprowadziła i jest na etapie certyfikacji systemu jakości BRC (British Retail Consortium – Globalna Norma Dotycząca Bezpieczeństwa Żywności).

 

Inwestycje te były niezbędne do poprawienia parametrów przechowywania, usprawniania wydajności i jakości sortowania jak i pakowania owoców, które obecnie są na bardzo wysokim poziomie.

 

Wielopokoleniowa tradycja uprawy i idealne warunki glebowo-środowiskowe w naszym rejonie oraz wysoka kultura produkcji i ochrony połączona z nowoczesną bazą logistyczno-przechowalniczą, stawiają nas w czołówce europejskiej i pozwalają na produkowanie owoców o specyficznym i niepowtarzalnym smaku i aromacie, które przez cały rok bezpośrednio trafiają do sklepów, a za ich pośrednictwem na Państwa stoły.Aktualności

10.05.2011

Odsłona nowej strony internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z obszerną galerią zdjęć.

04.05.2011

Uzyskaliśmy certyfikat
jakości BRC.

 

Nasi klienciOpakowania

Zapewaniamy szeroki zakres różnego rodzaju opakowań na nasze towary.

czytaj więcej

Nowoczesne systemy

Nasze chłodnie mogą pomieścić do 1500 ton owoców i warzyw.


czytaj więcej

Zdrowa lokalizacja

Mieścimy się w samym sercu polskiego sadownictwa - czyli w Grójcu - 50 km od Warszawy.

czytaj więcej

Nasi klienci

  • supermarkety
  • centra dystrybucyjne
  • hurtownie
  • pakowalnie i przetwórnie
czytaj więcej